Виробники Видавництво Генеза

Географія 11 клас (рівень стандарту) Пестушко В

180.00₴
  • Модель: 170010
  • Наявність: Є в наявності

У підручнику "Географія 11 клас (рівень стандарту) Пестушко" реалізовано принцип «навчатися виконуючи». Тому в кожному параграфі в рубриці «Перевірте ..

У підручнику "Географія 11 клас (рівень стандарту) Пестушко" реалізовано принцип «навчатися виконуючи». Тому в кожному параграфі в рубриці «Перевірте себе», крім коротких теоретичних підсумків «Маєте знати», подається практичний блок – «Від теорії до практики», який містить практичні завдання, задачі та вправи різного рівня. До нього включено також практичні роботи та теми досліджень, передбачених навчальною програмою.

Тексти параграфів і методичний апарат цього підручника допоможуть вам узагальнити географічні знання й оволодіти відповідними вміннями та навичками. Так, на початку кожної нової теми ваша увага акцентується на тому, для чого вам потрібні ці знання, виокремлюючи вміння і навички, якими ви точно опануєте. Основні теоретичні питання кожного параграфа висвітлюються у вигляді уявного діалогу («діалогової сторінки»), у якому сформульовані питання, що розкривають зміст теми параграфа, та подано відповіді на них. 

Обкладинка
Тверда
Стан
Новий
Мова
Українська

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук